Oferta

Przegląd szafy – jest podstawą do zmiany stylu i konsekwentnego kreowania własnego wizerunku. Polega na selekcji ubrań na te które powinny jak najszybciej zniknąć z szafy (nieodpowiednio dopasowana kolorystyka, złe kroje), takie które po drobnych korektach krawieckich będą nadal odpowiednie i atrakcyjne, a także wyselekcjonowanie tych części garderoby którymi trzeba cieszyć się jak najczęściej. Odpowiednia selekcja ubrań pozwoli precyzyjnie określić listę niezbędnych rzeczy do kupienia.

Zakupy – poprzedzone rozmową telefoniczną lub krótkim spotkaniem przy kawie (wyjątkiem jest sytuacja w której przed zakupami robię przegląd szafy) podczas którego ustalamy jakie części garderoby są Ci potrzebne, ich ilość i w jakim mają być stylu. Nasze spotkanie poprzedzam swoją wizytą w sklepach i salonach odzieżowych w związku z czym wspólnie odwiedzamy już tylko wybrane miejsca co znacznie usprawnia proces zakupów.

Konsultacja ślubna – w tak ważnym dniu każdy pan młody chce wyglądać wyjątkowo. Dla mnie niezwykle ważne jest aby stylizacja ślubna dodawała także odpowiedniego stylu i  pewności siebie.  Po wcześniejszym omówieniu charakteru uroczystości i pomysłu na wizerunek dla pana młodego udajemy się na zakupy.

Konsultacja szycia na miarę – coraz częściej panowie decydują się na usługę szycia na miarę poszczególnych części własnej garderoby, co daje nieograniczone możliwości stworzenia indywidualnego, niepowtarzalnego wizerunku. Podczas takiego procesu doradzam zarówno w doborze kolorystki, tkanin i krojów, jak również na etapie ostatniej przymiarki i efektu końcowego, który w tym przypadku powinien być idealny.

Zakupy online - zakupy poprzedzam rozmową telefoniczą. Po ustaleniu dokładnej listy zakupów otrzymujesz linki wyselekcjonowanych przeze mnie ubrań i akcesoriów oraz gotowe zestawy dopasowane do Twojego stylu i różnych okazji.

Stylizacja sesji wizerunkowych - jeśli chcesz aby wizerunek Twojej firmy był efektowny i profesjonalny zapraszam do kontaktu. Zadbam o każdy szczegół.

Bon podarunkowy - każdą usługę możesz zakupić w formie bonu podarunkowego (doskonały pomysł na prezent).

Indywidualne konsultacje męskiego wizerunku – jeśli masz jakiekolwiek pytania lub kwestie dotyczące kreowania męskiego wizerunku zadzwoń lub napisz. Z przyjemnością pomogę.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.