O mnie

Nazywam się Paweł Mikuczyński i chciałbym w kilku zdaniach o sobie opowiedzieć. Odkąd pamiętam zawsze interesowałem się zasadami dress codu i kreowaniem męskiego wizerunku, zarówno tego na co dzień – casualowego, jak również bardziej formalnego – biznesowego aż po stylizacje na bardzo uroczyste i wyjątkowe okazje jaką jest np. ślub.

 Wrodzony upór, ciekawość i chęć poznania najgłębszych tajników związanych z męską elegancją i stylem zaowocowały ukończeniem wielu kursów i szkoleń u najlepszych ekspertów branży modowej. Jednak największą wartością jest dla mnie ponad 7-letnie doświadczenie w tej branży, setki zadowolonych klientów, udzielonych porad, a niejednokrotnie całkowitej metamorfozy i zaskakującej zmiany wizerunku jakie miałem przyjemność oglądać u moich klientów.

Uważam że wygląd zewnętrzny nie jest największą wartością jaką każdy z nas ma do zaproponowania. Jednak własny styl i odpowiedni wizerunek może stać się doskonałym komunikatem, podkreśleniem naszej osobowości, roli w życiu zawodowym czy wreszcie wyrażeniem naszego podejścia i szacunku do osób i wydarzeń dnia codziennego.

Panowie, jeśli chcielibyście w mniejszym lub większym stopniu zmienić własny styl i wizerunek, być inaczej postrzegani, a przede wszystkim poczuć się lepiej sami ze sobą chętnie doradzę, podpowiem i podzielę się własnym doświadczeniem. Zapraszam do kontaktu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.