Metamorfoza wizerunku Warszawa

Niejednokrotnie zmiana wizerunku jest konieczna dla pełnienia danej funkcji. Nie trzeba jednak być zatrudnionym na wysokim stanowisku, aby dobrze wyglądać i odnaleźć swój styl, dzięki któremu będziemy rozpoznawalni oraz dobrze odbierani przez otoczenie zarówno w kontaktach zawodowych, jak i prywatnych. Czasem jest to nam potrzebne, aby samemu lepiej się czuć i nabrać pewności siebie. Metamorfoza męska to jedna z usług, jakie świadczone są przez profesjonalnych stylistów. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Kreowanie wizerunku - dla każdego

Kreowanie wizerunku nie jest łatwym procesem. Wymaga wielu prób i wiedzy nie tylko na temat najnowszych trendów, ale także znajomości zasad łączenia kolorów, materiałów i przede wszystkim doboru stroju do wieku oraz sylwetki. Niezależnie od tego, jaki jej typ prezentujesz, czy jesteś wysoki czy niski, możesz wyglądać naprawdę dobrze. Wiek także nie gra roli. Możesz sobie nie wyobrażać tego, że pewne stylizacje będą do Ciebie pasowały, jednak zaufaj mi, jesteś w dobrych rękach.

Kreowanie męskiego wizerunku to nie tylko dobór właściwej garderoby, choć głównie na tym się koncentrujemy. Aby zmiana była pełna, trzeba też zadbać o fryzurę i dodatki. Zajmuję się stylizacjami zarówno sportowymi, eleganckimi, jak i casualowymi. Wspólnie dobierzemy garderobę na każdą okazję. Nie musisz też poświęcać temu wiele czasu. W zależności od wybranej usługi konsultacja może trwać od 2 do kilku godzin, po których będziesz wyposażony nie tylko w nowe ubrania, ale także wiedzę na temat ich zestawiania ze sobą.

Zmiana wizerunku Warszawa - styl dla mężczyzn

Nie musisz się obawiać, że moje propozycje sprawią, że nie będziesz czuł się sobą. Zanim przystąpimy do pracy, ustalimy, jakie cele wizerunkowe chcesz osiągnąć, na czym Ci zależy i w czym się dobrze czujesz. Zmiana ma być widoczna, jednak Twój nowy styl nie może stać w sprzeczności z Twoim charakterem, czy sposobem bycia. W nowych ubraniach musisz czuć się jak najbardziej swobodnie.

Metamorfoza ma dotyczyć tylko Twojego wizerunku - zależy mi na tym, aby podkreślić Twoje mocne strony. Budowanie stylu musi być oparte na pewnych inspiracjach, dlatego ważne są Twoje gusta, zainteresowania, to, jak spędzasz czas. Całość będzie całkowicie spersonalizowana pod Twoim kątem, choć obiecuję, że w Twojej szafie nie zabraknie tych elementów, które powinien mieć każdy mężczyzna, począwszy od koszul, t-shirtów typu basic, po spodnie, paski i buty.

Pracowałem już z wieloma klientami. Zaufaj mi, Twój wizerunek jest w dobrych rękach.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.