Męski prezent

Data wpisu: 18.12.2018
Zdjęcie główne #84 - Męski prezent

Święta już za kilka dni. Jednym z elementów tego czasu są prezenty którymi chcemy obdarować najbliższych. Zazwyczaj jest to nie lada wyzwanie. Ja chciałbym podzielić się pięcioma zupełnie subiektywnymi propozycjami upominków związanych z męskim wizerunkiem. Oczywiście pomysłów może być znacznie więcej, jednak ja proponuję dosyć bezpieczne (tzn. takie bez rozmiarów, sylwetek itp.) pod warunkiem że choć trochę zna się styl, osobowość i estetykę obdarowywanej osoby.

Pierwszą propozycją jest poszetka – dla ceniących elegancję, podążających za modą i niebanalnych. Jeśli chodzi o poszetki naprawdę jest w czym wybierać. Ta poniżej jest jednocześnie dziełem sztuki, ponieważ przedstawia „Bitwę pod Grunwaldem” (dostępna m.in. na poszetka.com)

                                                     

 Kolejną prezentową opcją zwłaszcza dla eleganckich mężczyzn ceniących klasykę są spinki do mankietów. Tu również wybór jest bardzo duży. Jeśli jednak chodzi o te właśnie akcesoria jestem absolutnym zwolennikiem klasyki – gwarantuję że się spodoba.

                                                                                                                

 Trzecią propozycją męskiego prezentu jest portfel – przy wyborze ważny jest kolor (większość dostępnych to czarne i brązowe), a także wielkość i ilość przegródek.

                                                          

 Jeden z niezbędnych akcesoriów w szafie każdego mężczyzny – krawat, nigdy ich nie za dużo. Może być bardzo klasyczny, biznesowy, wieczorowy, ekstrawagancki itd.

                                                      

 Moją ostatnią prezentową propozycją jest biżuteria – będzie to z pewnością strzał w dziesiątkę dla nowoczesnych, stylowych i lubiących różnego rodzaju gadżety mężczyzn.    

                                                                                    

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.